RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

Üst Segment Araçlar HK Rent a Carda

Üst Segment Araçlar HK Rent a Carda

HK Rent a Car dan her segment ve modelde araç kiralama yapabilirsiniz. Üst segment araçlarımız için bizlerle iletişim kurup rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araç kiralama için yapacağınız ödemeler bankalardaki kredi limitlerinizi düşürmez buna karşın otomobil satın alma metodunu tercih ettiğinizde, araç bedeli için kredi çekmiş olmanızın bankalardaki kredibilitenizin azalma göstermesine hesaba katmak gerekir. Özellikle Eryaman oto kiralama denildiğinde en çok seçilen kurumlardan birisi olarak bilinen Eryaman HK Rent a Car size uygun araç filosuyla hizmet sunmayı sürdürüyor. Yılların verdiği uzman yaklaşımla, Eryamanda üst segment araç kiralama hizmetlerini devam ettiren HK Rent a Car firmamız, manuel ve dizel otomatik seçenekleri, dürüst ve ilkeli çalışma prensipleri, her zaman tam bakımlı üst model araçlarıyla sektörün ilk akla gelen kuruluşları arasında anılmaktadır.

Oto kiralamalarında ileri tarihli kira ücretlerinin giderleriniz kısmındaki mali borçlarınız altında yer almıyor olması, borçlanma limitinizin olumsuz açıdan etkilenmesine neden olmadığı için avantajlı bir durum olarak görülebilir. Kredi kullanımı araç almayı planlayanları mali anlamda rahatlatsa da, son zamanlarda çok yaygın olarak tercih edilmeye başlanılan uzun süreli oto kiralama, araba gereksinimini karşılama anlamında sağladığı pek çok avantaj açısından güzel bir seçenek olarak görülmektedir.

Oto kiralama opsiyonu, net ve sabit bir ödeme planı sunduğu için tüm masraflarınızı kolayca hesaplayabilmenize ve oldukça cazip fiyatlarla otomobil kiralayıp kullanmanıza imkan tanır. Otomobil satın almaya oranla zamanı kullanma bakımından aracı kiralık olarak kullanmanın artı yönleri vardır ki, otomobili kiraladığınızda alım satım işlemleri, muayene, vergilerinin takibi bakım gibi bir çok işle uğraşmak durumunda olmazsınız. Oto kiralama sektöründe elde ettiği deneyim ve profesyonel yaklaşımla siz değerli müşterilerine Eryaman Göksu Park bölgesindeki ofisinde her modelde araç kiralama hizmetleri sunan Eryaman HK Rent a Car firmamızın uygun fiyatlı araç kiralama imkanlarını kaçırmamak için bizimle iletişim kurun. Araba satın almak amortisman gösterebilme anlamında bir fayda sağlasa da KDV karşılığı ekstra bir mali yük olarak bilançoya yansır zira araba alımında ödenen KDV miktarı indirim olarak değerlendirilemez ancak sadece gider olarak kaydedilebilir. Kiralama yöntemi tercih edildiği takdirde, kiralama firması tarafından kesilen aylık kira faturasındaki KDV değeri, devam eden ilk ay ödenmesi gereken KDV den mahsuplaşılabilir ve aylık kira bedeli faturalarının hepsi, 3 aya ait bilanço döneminde gider gösterilebilir.

Kira ile kullandığınız aracın tüm bakım masrafları rent a car firması tarafından karşılanır yani kiraladığınız araba ne problem yaşatırsa yaşatsın tamir ve bakım maliyetlerini karşılamamış olursunuz. Araç satın almayı düşünüyorsanız peşinat ve aylık ödemelerle beraber otomobile kasko ve sigorta yaptırmak için ekstra ve devamlı bir maddi kaynak ayarlamak zorunda olduğunuzu da unutmamalısınız. Kendinize ait olarak kullandığınız otomobili her zaman kolayca üst modeliyle değiştiremezsiniz fakat rent a car şirketinden kiraladığınız bir otomobili tamamen isteğinize göre değiştirme hakkına sahipsiniz. Zorunlu sigorta dahil her türlü sigorta ödemeleri çalıştığınız rent a car firması tarafından üstlenilir ve bununla birlikte kiralık olarak kullandığınız araçla bir kazaya karıştığınızda otomobiliniz tamir edilene kadar benzer özelliklerde başka bir arabayla kolayca değiştirilir.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.