RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

Tam Bakımlı Full Kaskolu Kiralık Araçlar

Tam Bakımlı Full Kaskolu Kiralık Araçlar

HK Rent a Car dan araç kiralamanın önemli avantajlarından birisi de, filomuzdaki araçların her zaman bakımlı ve rent a car kaskolu olarak kullanımınıza sunuluyor olmasıdır. Kiralayarak kullandığınız aracın bütün arıza ve bakım ödemeleri kiralama firması tarafından karşılanır bu sayede kiraladığınız araba ne sorun yaşatırsa yaşatsın tamir ve bakım maliyetlerini siz karşılamazsınız. Araç satın almaya kıyasla vakit tasarrufu anlamında araç kiralamanın avantajları vardır ki, otomobili kiraladığınızda alım satım işlemleri, fenni muayene, taşıt vergisi bakım onarım gibi bir çok işle zaman harcamazsınız. Otomobilin satın alınması amortisman kaydı nedeniyle bir avantaj sağlıyor gibi dursa bile katma değer vergisi fazladan bir ekonomik yük olarak bilançoya yansır çünkü otomobil alırken ödediğiniz KDV miktarı indirim gibi değerlendirilemez ve ancak gider veya maliyet olarak kaydettirilebilir. Kredi imkanları otomobil almayı düşünenleri mali manada rahatlatsa da, son dönemlerde epeyce yaygın olarak tercih edilen araç kiralama, otomobil gereksinimini karşılama noktasında sağladığı pek çok avantaj düşünüldüğünde iyi bir alternatif olarak görülmektedir. Kiralık araç teminlerinizde verdiğiniz para banka limitlerinizi etkilemez buna karşın araç satın alma metodu tercih ettiğiniz anda, araç bedeli için kredi çekmenizin bankalar nezdindeki kredibilitenizin azalmasına neden olabileceğini hatırlamak gerekir. Uzun süredir elde ettiği tecrübe ve uzmanlıkla kiralama talebinde bulunanlara Eryamandaki ofisinde her zaman bakımlı ve donanımlı oto kiralama hizmetleri vermeyi sürdüren HK Rent a Car firmamızın ucuz araç kiralama fırsatlarından yararlanmak için bizimle irtibat kurun.

Otomobil kiralama metodunda sonraki dönem kiralama ücretlerinin bilançonuzun gider tablosundaki borçlarınız altında görünmemesi, borçlanma limitinizin olumsuz açıdan etkilenmesine sebep olmadığından dolayı bir yarar olarak sayılabilir. İhtiyaç halinde rent a car firmasıyla çalışma opsiyonu net ve sabit bir ödeme planı sunduğu için aylık net giderinizi rahatça hesaplayabilmenize ve en düşük fiyatlarla otomobil kiralamanıza olanak tanır. Kısa ve uzun dönem için rent a car Eryaman denildiğinde en geniş araç filosuna sahip firmalardan birisi olmakla bilinen HK Eryaman Rent a Car ekonomik araç filosuyla hizmet vermeyi sürdürüyor. Oto kiralama yöntemi tercih edilmesi durumunda, kiralama yapan şirket tarafından verilen faturadaki KDV ler sonraki ay ödenmesi gereken KDV den mahsup edilebilir ve aylık kiralama faturalarının tamamı, üç aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir. Şahsi bir otomobil alacaksanız süreç boyunca yapacağınız aylık ödemelerin yanında otomobil zorunlu kasko ve sigorta poliçeleri için fazladan ve devamlı bir finansal kaynak ayırmak zorundasınız.

Yılların verdiği uzmanlıkla, Eryamanda güvenilir oto kiralama hizmetlerine devam eden HK Rent a Car firmamız, geniş otomobil seçenekleri, prensipli çalışma ilkeleri, tam bakımlı yüksek model otomobilleriyle sektörün öncü kuruluşları arasında varlığını devam ettiriyor. Sahibi olduğunuz otomobili her istediğinizde kolayca farklı bir modelle değiştiremezsiniz buna nazaran kiralama şeklinde kullandığınız otomobili dilediğiniz zaman yenileme seçeneğine sahipsiniz. Kasko ve sigorta dahil bütün sigorta maliyetleri anlaştığınız kiralama firmasına aittir ve de kiralık otoyla bir kaza yapmanız durumunda arabanız tamirde kaldığı sürece aynı özelliklerde ikame bir otomobille kolaylıkla değiştirilir.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.