RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

Kiralık Minibüs ve Binek Araçlar

Kiralık Minibüs ve Binek AraçlarFirmamızdan ihtiyacınız dahilinde 9+1 VİP minibüs, otomobil kullanımlı doblo ve bir çok farklı modelde binek aracı kiralama yöntemiyle kullanabilirsiniz. Araçlarımızın güncel fiyatlarını web sitemizden takip edebilirsiniz. Uzun dönem kullanımlarınız için önceden rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Uzun ve kısa dönem için Eryaman otomobil kiralama denildiğinde ilk akla gelen işletmelerden birisi olmanın haklı gururunu yaşayan HK Rent a Car en uygun araçlarıyla hizmet sunmayı başarıyla sürdürüyor. Bankalar uzun vadeli otomobil almak isteyenleri mali olarak rahata kavuştursa da, son yıllarda son derece yaygın olarak tercih edilen oto kiralama, araba ihtiyacını karşılama noktasında sağladığı pek çok avantaj bakımından iyi bir alternatif olarak bilinmektedir. Satın aldığınız aracı sıkıldığınızda farklı modeliyle değiştiremezsiniz ancak kiraladığınız arabayı tamamen isteğinize göre yenileme opsiyonuna sahipsiniz. Gerektiğinde araç kiralamak sürpriz bir ödeme yapmayacağınız için bütün masraflarınızı kolaylıkla hesaplayabilmenize ve oldukça cazip fiyatlarla araba kiralamanıza imkan verir. Kasko ve sigorta dahil bütün poliçe masrafları hizmet aldığınız rent a car firmasınca yapılır ve üstelik kiraladığınız araçla kaza yapacak olursanız arabanız tamirde kaldığı süre boyunca eşit şartlarda başka bir araçla kolaylıkla değiştirilir. Oto kiralama sahasında elde ettiği deneyim ve uzmanlıkla siz değerli müşterilerine Eryamandaki ofisinde her modelde araç kiralama hizmeti sunan firmamızın makul fiyatlı araç kiralama fırsatlarından yararlanmak için bizlere ulaşmalısınız. Araç kiralamalarınızda ileri dönem kira ücretlerinin bilançonuzdaki borçlarınız altında bulunmuyor olması, borçlanma limitinizin olumsuz yönde etkilenmesine mahal vermediği için bir yarar olarak zikredilebilir.

Minibüs ve binek araçlarımızı kiralamanız halinde, otomobil kiralamanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Oto kiralama metodu tercih edildiğinde, rent a car firması tarafından verilen döneme ait kiralama faturasındaki KDV devam eden ilk ay ödenecek katma değer vergisinden düşülebilir ve aylık kira ücreti faturalarının tümü, 3 ayın bilanço döneminde gider kalemi kaydedilebilir. Şahsınıza ait bir araç almak isterseniz süreç boyunca yapacağınız kredi ödemelerine ek olarak zorunlu kasko ve sigorta poliçeleri için artı ve devamlı para kaynağı ayırmak mecburiyetindesiniz. Uzun zamanda kazanılan uzman yaklaşımla, Eryamanda kiralık minibüs ve binek araç hizmetlerini devam ettiren HK Rent a Car firmamız, orta sınıf ve lüks araç seçenekleri, dürüst ve ilkeli çalışma prensipleri, bakımları tam yepyeni otomobilleriyle rent a car sektörünün lider bir kuruluşu olarak biliniyor. Araç satın almaya oranla zaman tasarrufu manasında kiralık araç kullanmanın artı yönleri vardır ki, araç kiraladığınızda alım satım işlemleri, fenni muayene, vergi ödemeleri periyodik bakım gibi bazı işlerle zaman harcamazsınız.

Kiralama şeklinde kullandığınız minibüs ya da binek araçların tüm arıza giderme ve bakım giderleri firmamız tarafından ödenir bu sayede araç ne arıza açarsa açsın tamir bakım giderlerini siz finanse etmezsiniz. Araç satın alma değer kaybı düşümü anlamında artı bir değer sağlıyor gibi dursa da KDV tutarı ekstra bir mali yük olarak hesaba yansır çünkü otomobil alımı sırasında ödenen katma değer vergisi indirim gibi değerlendirilemez ve sadece gider veya maliyet şeklinde kaydettirilebilir. Araç kiralamalarında yaptığınız ödemeler kredi limitlerinizi etkilemez ancak araba satın alma metodunu tercih ettiğiniz anda, otomobilin ödemesi için kredi çekme durumunuzun bankadaki kredi limitinin azalmasına neden olabileceğini dikkate almak gerekir.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.