RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

HK Rent a Car Kiralık Mercedes E 220

HK Rent a Car Kiralık Mercedes E 220

HK Rent a Car dan bu Mercedes E 220 yi uygun fiyatlarla uzun dönem ve kısa dönem olarak kiralayabilirsiniz. Unutmayın ki, ihtiyaç durumunda araç kiralama seçeneği, hesapta olmayan bir ödemeyle karşılaşmayacağınız için aylık toplam masrafınızı kolaylıkla hesaplayabilmenize ve minimum fiyatlarla otomobil kiralamanıza olanak tanır. Bir kere satın aldığınız aracı her istediğinizde yenileyemezsiniz ama kiralayarak kullandığınız otomobili isteğinize göre değiştirme seçeneğine sahipsiniz. Uzun süredir elde ettiği deneyim ve uzmanlık ile siz müşterilerine Eryaman Göksu Park bölgesindeki merkezinde uzun veya kısa dönem araç kiralama hizmetleri vermeye devam eden Eryaman HK Rent a Car firmamızın cazip fiyatlı oto kiralama fırsatlarından yararlanmak için hemen iletişim kurun. Bölgede Eryaman araç kiralama denildiğinde en çok bilinen işletmelerden birisi olmanın haklı gururunu yaşayan HK Rent a Car bütçenize uygun araç seçenekleriyle hizmet sunmayı başarıyla sürdürüyor. Kiralayarak kullandığınız otomobilin tüm arıza giderme ve bakım masrafları araç kiralama firması tarafından karşılanır yani kiraladığınız oto ne problem yaşatırsa yaşatsın bakım ve arıza masraflarını karşılamazsınız. Aracın satın alınmasına kıyasla zamanı kullanma anlamında araç kiralamanın avantajları vardır ki, otomobili kiraladığınızda alım satım işlemleri, araç muayenesi, taşıt vergisi periyodik bakım gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Kredi imkanları araç almayı düşünenleri ekonomik olarak cezb etse de, artık epeyce yaygın olarak tercih edilen uzun süreli araç kiralama, araba gereksinimini karşılama noktasında sağladığı avantajlar düşünüldüğünde bir alternatif olarak bilinmektedir.

Araç kiralama yönteminde ileri dönem kira bedellerinin bilançonuzun gider tablosundaki mali borçlarınız altında bulunmuyor olması, borçlanma kapasitenizin olumsuz yönde etkilenmesine mahal vermediği için bir avantaj olarak sayılabilir. Araç satın almak amortisman gösterebilme açısından bakıldığında bir avantaj sağlıyor gibi dursa bile KDV tutarı artı bir harcama kalemi olarak gündeme gelir zira otomobil alımında ödenen KDV indirim gibi değerlendirilemez ancak yalnızca maliyet veya gider kaydettirilebilir. Kiralık araç kullanma yöntemi tercih edildiği takdirde, rent a car firması tarafından verilen aylık kira faturasındaki KDV ler sonraki ay ödenecek KDV den düşülebilir ve aylık kiralama faturalarının tümü, 3 aya ait bilançosunda gider kaydedilebilir.

Uzun zamanda kazanılan uzmanlıkla, Eryamanda otomobil kiralama hizmeti veren HK Rent a Car, binek ve minibüs seçenekleri, müşteri memnuniyetine verdiği önem, tüm bakımları periyodik olarak yapılan yüksek model otomobilleriyle rent a car sektörünün lider kuruluşları arasında takdirleri toplamaya devam ediyor. Kiralık otomobil temininde yapacağınız ödemeler bankalardaki limitlerinizi etkilemez ancak araç satın alma metodu seçtiğiniz takdirde, aracın ödemesi için kredi çekmiş olmanızın bankadaki kredibilitenizin düşmesine hesaplamak gerekir. Kasko ve sigorta dahil bütün sigorta maliyetleri çalıştığınız oto kiralama firması tarafından üstlenilir ve buna ilaveten kiralık araç ile bir kaza yaptığınız takdirde otomobiliniz tamir edilene kadar aynı standartlarda başka bir otomobille kolayca değiştirilir. Özel bir araba almakla ilgili mali hesaplama yaparken önden yapacağınız ödemenin yanında arabanın trafik sigortasını yaptırmak için extra ve devamlı bir ekonomik kaynak ayarlamanız gerektiğini de hesaba katmalısınız.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.