RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

HK Rent a Car Exclusive

HK Rent a Car Exclusive

Günlük ulaşım ihtiyaçlarınız ya da şehirler arası yolculuklarınız için, binek ve minibüs kiralama hizmetleri veren firmamızda, mutlaka ihtiyacınızın tam karşılığı olan bir aracı bulmanız mümkün. Arç kiralamanın tüm avantajlarını HK Rent a Car Exclusive ile yaşayabilirsiniz. Kredi kullanımı otomobil satın almayı düşünenleri mali yük anlamında cezb etse de, son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanan uzun süreli araç kiralama, araba ihtiyacını karşılama konusunda sağladığı genel avantajlar nedeniyle iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Araç kiralama metodu tercih edilmesi halinde, kiralama şirketi tarafından verilen aylık kira faturasındaki KDV değeri, müteakip ay ödenecek KDV miktarından mahsup edilebilir ve aylık kira ücreti faturalarının tümü, üç aylık bilanço döneminde gider kalemi gösterilebilir. Kendinize ait bir araç almakla ilgili bütçe hesaplarken ön ödeme ve aylık kredi taksitlerinin beraberinde otomobil sigorta ve kasko ödemeleri için artı bir devamlı ödeme bütçesi ayırmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Araba kiralık olarak kullanıldığında gelecek dönem kira giderlerinin bilançonuzun gider tablosundaki mali borçlarınız altında bulunmuyor olması, toplam borçlanma limitinizin olumsuz etkilenmesine mahal bırakmadığı için avantajlı bir durum olarak görülebilir.

Kiralık kullandığınız otomobilin tüm bakım ve arıza ödemeleri kiralama firması tarafından üstlenilir böylece araç ne arıza çıkarırsa çıkarsın bakım ve tamir maliyetlerini siz karşılamamış olursunuz. Uzun zamanda kazanılan kurumsal birikimle, Eryamanda Rent a Car Exclusive hizmetlerini sürdüren firmamız, orta ve üst sınıf seçenekleri, dürüst çalışma prensipleri, her zaman tam bakımlı yepyeni araçlarıyla sektörün öncü kuruluşları arasında takdirleri toplamaya devam ediyor. Zorunlu sigorta dahil her türlü poliçe ödemeleri anlaştığınız rent a car firması tarafından üstlenilir ve bunun yanında kiralık araçla bir kaza yaparsanız arabanız tamirde kaldığı müddetçe benzer özelliklerde başka bir araçla kolaylıkla değiştirilir.

İhtiyaç halinde otomobil kiralamak net ve sabit bir ödeme planı sunduğu için tüm giderinizi kolayca hesaplamanıza ve minimum fiyatlarla araba kiralamanıza olanak sağlar. Otomobilin satın alınmasına nazaran zaman kazanma yönünden aracı kiralık olarak kullanmanın artı yönleri vardır ki, otomobil kiraladığınızda alım satım işleri, araç muayenesi, vergi ödemeleri bakım onarım gibi bazı işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Araba satın almak değer kaybı düşümü durumu bakımından ek bir değer sağlıyor gibi görünse bile KDV karşılığı fazladan bir maliyet gideri olarak ortaya çıkar zira otomobil alımı anında ödenen KDV karşılığı indirim sayılamaz ancak sadece direk gider olarak kaydedilebilir.

Kiralık oto kullanımlarınızda vereceğiniz paralar kredi limitlerinizi düşürmez halbuki araba satın alma yöntemini tercih ettiğiniz zaman, araç bedeli için kredi kullanmanızın bankalar nezdindeki kredi limitinin azalmasına neden olabileceğini dikkate almak gerekir. Kiralık araç sektöründe Eryaman kiralık minibüs ve binek araç denildiğinde en çok seçilen kurumlardan birisi olan HK Rent a Car en uygun seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Kendinize ait arabayı hızlı bir şekilde yenileyemezsiniz buna nazaran kiralık bir arabayı istediğiniz zaman değiştirme olanağına sahipsiniz. Kiralık araç sektöründe elde ettiği tecrübe ve profesyonellikle müşterilerine Eryamandaki merkezinde pek çok modelde oto kiralama hizmeti sunmaya devam eden Eryaman HK Rent a Car firmamızın size uygun imkanlarını kaçırmamak için hemen iletişim kurun.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.