RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

HK ile Araç Kiralamak Çok Kolay

HK ile Araç Kiralamak Çok Kolay

HK Rent a Car ile her zaman bakımlı, yüksek model araçları kiralamak çok kolay. Hemen 0 312 502 21 63 nolu çağrı merkezimizi arayın ve ihtiyacınıza en uygun aracı rezerve ettirin. Gerisi 5 dakika... Firmamızın pek çok müşterisi, kendisine ait bir araç almak yerine, bizden araç kiralayarak rahat ediyor. Neden mi? Çünkü mesela, otomobil satın almak değer kaybı düşümü açısından bakıldığında bir kazanç katıyor gibi görünse de KDV artı bir mali yük olarak gündeme gelir zira araç alırken ödediğiniz KDV karşılığı indirim gibi değerlendirilemez ve sadece maliyet veya gider şeklinde kaydedilebilir. Kiralık araç piyasasında Eryaman kiralık araç denildiğinde en ciddi şirketlerden birisi olarak tanınan HK Rent a Car size uygun araçlarıyla hizmet vermeyi devam ettiriyor. Oto kiralama metodu seçildiğinde, kiralama şirketi tarafından düzenlenen faturadaki KDV değeri, devam eden ilk ay ödenecek KDV miktarından düşülebilir ve aylık kiralama faturalarının hepsi, 3 aylık bilanço döneminde gider kalemi kaydedilebilir.

Kendinize ait bir otomobil almayı düşünüyorsanız her ay yapacağınız taksit ödemesinin yanında aracınızın kasko ve trafik sigortasını yaptırmak için ek ve devamlı parasal bir kaynak ayırmanız gerektiğini de hatırlamalısınız. Araç kiralama yönteminde sonraki dönem kiralama bedellerinin bilançonuzdaki borçlarınız altında görünmemesi, borçlanma limitinizin negatif yönde etkilenmesine yol açmadığı için bir yarar olarak zikredilebilir. Araç kiralamalarında yapacak olduğunuz ödemeler kredi limitlerinizi düşürmez oysaki otomobil satın alma metodunu seçtiğinizde, aracın ödemeleri için kredi çekme durumunuzun bankalar nezdindeki kredi limitinin düşmesine sebep olabilir.

Satışını aldığınız arabayı her istediğinizde kolayca yenileyemezsiniz oysa kiralama şeklinde kullandığınız bir arabayı isteğinize göre yenisiyle değiştirme opsiyonuna sahipsiniz. Kasko ve sigorta dahil her türlü poliçe maliyetleri anlaştığınız oto kiralama firması tarafından yapılır ve de kiralık otoyla bir kaza geçirdiğinizde aracınız tamirde kaldığı sürece eşit özelliklerde başka bir arabayla vakit kaybetmeden değiştirilir. Kredi seçenekleri araç satın almak isteyenleri mali açıdan cezb etse de, son dönemlerde hayli yaygın olarak kullanılmaya başlanan araç kiralama, araç gereksinimini karşılama noktasında sağladığı pek çok avantaj sebebiyle ciddi bir alternatif olarak bilinmektedir.

Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle, Eryamanda araba kiralama hizmetlerini devam ettiren HK Rent a Car firmamız, binek ve geniş aile seçenekleri, etik değerlere olan bağlılığı, her an bakımlı yüksek model araçlarıyla rent a car sektörünün ilk akla gelen kuruluşları arasında çalışmalarını devam ettiriyor. Kiralık oto alanında edindiği tecrübe ve uzmanlıkla araç kiralayan müşterilerine Eryaman Göksu Park bölgesindeki merkez ofisinde pek çok seçenekle otomobil kiralama hizmeti vermeye devam eden HK Rent a Car firmamızın uygun fiyatlı araç kiralama imkanlarını kaçırmamak için hemen arayın. Aracın kiralanmak belirli bir ödeme planı sunduğu için bütün masraflarınızı bilmenize ve en düşük fiyatlarla oto kiralayıp kullanmanıza imkan verir.

Aracı satın almaya oranla vakit kazanımı açısından kiralık araç kullanmanın avantajları vardır ki, otomobili kiraladığınızda alım satımla ilgili işler, araç muayenesi, taşıt vergisi periyodik bakım gibi bir çok işle zaman kaybetmezsiniz. Kira ile kullandığınız aracın tüm tamir ve bakım giderleri kiralama şirketi tarafından karşılanır bu sebeple araç ne arıza açarsa açsın bakım ve arıza ödemelerini karşılamazsınız.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.