RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

HK da Her Bütçeye Uygun Araç Var

HK da Her Bütçeye Uygun Araç VarHK Rent a Car da her bütçeye uygun bir araç bulmak mümkün. Ekonomi sınıfı, orta ya da üst segmentteki kiralık araç ihtiyaçlarınız için bizleri mutlaka arayın. Diğer tüm memnun müşterilerimiz gibi, sizin de HK yı seçmenizi gerektirecek bir sebep vardır. Gelin ihtiyacınıza en uygun araca birlikte karar verelim. Piyasada edindiği tecrübe ve uzmanlıkla siz değerli müşterilerine Eryamandaki merkezinde kısa ve uzun süreli otomobil kiralama hizmeti sağlamayı sürdüren HK Rent a Car firmamızın makul fiyatlı oto kiralama imkanlarını kaçırmamak için hemen aramalısınız. Oto kiralama metodu seçildiğinde, kiralama firması tarafından kesilen aylık kira faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay ödenmesi gereken KDV den düşülebilir ve aylık kiralama bedeli faturalarının hepsi, 3 aya ait bilanço döneminde gider kalemi gösterilebilir. Araç kiralama firması kullanma alternatifi, sürpriz ödemelerle karşılaşmayacağınız için tüm masraflarınızı rahatlıkla hesaplamanıza ve en uygun fiyatlarla oto kiralayıp kullanmanıza olanak tanır. Bankalar vadeyle araç satın almayı planlayanları finansman olarak rahatlatsa da, son zamanlarda çok yaygın olarak tercih edilmeye başlanılan araç kiralama, araba ihtiyacını karşılama anlamında sağladığı avantajlar bakımından bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Piyasada Eryaman araba kiralama denildiğinde en prensipli kurumlardan birisi olmakla tanınan HK Rent a Car en uygun araçlarıyla hizmet vermeyi devam ettiriyor. Şahsınıza ait bir araç almaya niyetleniyorsanız aylık ödeyeceğiniz taksit miktarına ilaveten arabaya ait sigorta ve kasko poliçeleri için fazladan bir devamlı ödeme bütçesi ayırmanız gerektiğini de hatırlamalısınız.

Araç satın almaya nazaran zaman kazanma açısından aracı kiralık olarak kullanmanın avantajları vardır ki, araç kiraladığınızda alım satım işlemleri, muayene, vergilerinin takibi bakım onarım gibi pek çok işle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Uzun zamanda kazanılan profesyonellikle, Eryamanda araç kiralama hizmetlerini devam ettiren HK Rent a Car firmamız, orta sınıf ve lüks araç seçenekleri, dürüst ve ilkeli çalışma prensipleri, her zaman bakımlı üst model araçlarıyla sektörün lider bir kuruluşu olarak çalışmalarını devam ettiriyor. Mülkiyetini aldığınız arabayı rahatlıkla yeni modeliyle değiştiremezsiniz fakat kiralık otomobili istediğiniz zaman değiştirme imkanına sahipsiniz. Kiralamış olduğunuz arabanın her türlü arıza giderme ve bakım giderleri oto kiralama firması tarafından ödenir böylece otomobil ne arıza açarsa açsın arıza giderme ve bakım masraflarını siz finanse etmezsiniz. Oto kiralama için verdiğiniz para banka limitlerinizi düşürmez buna karşın araç satın alma yöntemini tercih ettiğiniz anda, otomobilin ödemeleri için kredi çekmenizin bankalardaki kredi limitinizin düşmesine neden olabileceğini hatırlamak gerekir.

Zorunlu sigorta dahil tüm poliçe masrafları çalıştığınız oto kiralama firması tarafından yapılır ve hatta kiralık oto ile herhangi bir kaza yapmanız durumunda otomobiliniz tamirde kaldığı sürece aynı standartlarda başka bir otomobille anında değiştirilir. Aracı satın almak amortisman gösterme durumu bakımından bir avantaj sağlasa bile KDV tutarı extra bir maliyet gideri olarak hesaba yansır çünkü araba alımları sırasında ödenen KDV indirim olarak değerlendirilemez ve ancak net gider olarak gösterilebilir. Araç kiralama yönteminde sonraki dönem kiralama giderlerinin bilançonuzun gider tablosundaki mali borçlarınız altında bulunmuyor olması, borçlanma kapasitenizin negatif açıdan etkilenmesine sebebiyet vermediğinden dolayı bir yarar olarak zikredilebilir.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.