RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

Eryaman HK Rent a Car Exclusive

Eryaman HK Rent a Car Exclusive

HK Rent a Car Exclusive ile araç kiralamak pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Otomobil kiralık olarak kullanıldığında gelecek tarihli kira ücretlerinin gider tablonuzdaki borçlarınız altında yer almıyor olması, toplam borçlanma limitinizin negatif açıdan etkilenmesine yol açmadığından dolayı bir fayda olarak sayılabilir. Özel bir araba almak istediğiniz vakit peşinat ve aylık ödemelere ilaveten otomobilin kaskosunu yaptırmak için ilave bir bütçe ayarlamanız gerektiğini de unutmamalısınız. Satın aldığınız aracı her zaman kolaylıkla yenisiyle değiştiremezsiniz fakat kiralayarak kullandığınız arabayı istediğiniz zaman yenileme şansına sahipsiniz.

Kiralık araç kullanma yöntemi tercih edildiğinde, kiralama firması tarafından verilen faturadaki KDV sonraki ay ödenmesi gereken KDV den düşülebilir ve aylık kira bedeli faturalarının hepsi, 3 ayın bilanço döneminde gider olarak gösterilebilir. Otomobili satın almak amortisman gösterebilme bakımından bir kazanç katıyor gibi görünse de katma değer vergisi bir ekonomik yük olarak hesaba yansır çünkü araba alımları sırasında ödenen KDV tutarı indirim sayılamaz ve ancak maliyet kaydettirilebilir.

Otomobilin satın alınmasına kıyasla zamanı kullanma anlamında aracın kiralama şeklinde kullanımının artı yönleri vardır ki, otomobili kiraladığınızda alım satım işlemleri, fenni muayene, vergi ödemeleri bakım gibi işlerle uğraşmak durumunda olmazsınız. Kiralık olarak kullandığınız aracın her türlü arıza giderme ve bakım giderleri rent a car firması tarafından ödenir yani kiraladığınız araba ne arıza açarsa açsın arıza ve bakım masraflarını karşılamak zorunda olmazsınız. Sigorta ve kasko dahil tüm poliçe giderleri hizmet aldığınız kiralama firması tarafından üstlenilir ve üstelik kiralanan araçla bir kaza yapmanız halinde aracınız serviste kaldığı müddetçe eşit özelliklerde yeni bir arabayla kolaylıkla değiştirilir. Bölgede araç kiralama denildiğinde lider firmalardan birisi olmakla bilinen Eryaman HK Rent a Car size özel seçenekleriyle hizmet vermeyi başarıyla devam ettiriyor. Bankalar vadeli araba almak isteyenleri mali yük açısından rahata kavuştursa da, son yıllarda epeyce yaygın olarak kullanılan oto kiralama, araba ihtiyacını karşılama konusunda sağladığı genel avantajlar bakımından bir alternatif olarak görülmektedir.

Zamanın getirdiği kurumsal profesyonellikle, Eryamanda otomobil kiralama hizmetlerine devam eden HK Rent a Car Exclusive, geniş otomobil seçenekleri, müşteri memnuniyetine olan bağlılığı, bakımları aksatılmadan yapılan üst model otomobilleriyle rent a car sektörünün lider kuruluşları arasında biliniyor. İhtiyaç halinde araç kiralama durumu, sürpriz bir ödemeyle karşılaşmayacağınız için tüm masrafınızı kolaylıkla hesaplayabilmenize ve oldukça ekonomik şekilde otomobil ihtiyacınızı karşılamanıza olanak tanır. Araç kiralama için verdiğiniz para bankalardaki limitlerinizi düşürmez buna karşın araç satın almayı seçtiğiniz takdirde, otomobilin ödemesi için kredi çekme durumunuzun bankalardaki kredi limitinin azalma göstermesine neden olabileceğini dikkate almak gerekir. Yıllarca edindiği deneyim ve uzmanlık ile kiralık araç müşterilerine Eryamandaki bölgesindeki ofisinde pek çok modelde araç kiralama hizmetleri vermeye devam eden HK Eryaman Rent a Car Exclusive şirketimizin ucuz oto kiralama imkanlarından faydalanmak için hemen aramalısınız.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.