RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

Eryaman Göksupark Lokasyonundayız

Eryaman Göksupark Lokasyonundayız

HK Rent a Car, Eryaman Göksupark karşısındaki merkez ofisinde araç kiralama hizmetleri veriyor. Unutmayın, araç kiralamanın satın almaya göre çok fazla avantajı vardır. Kiraladığınız aracın bütün bakım ve tamir ödemeleri rent a car firması tarafından ödenir yani kiraladığınız araç ne arıza açarsa açsın bakım ve arıza ödemelerini siz karşılamazsınız. Otomobil satın almaya oranla zaman tasarrufu anlamında otomobil kiralamanın artı yönleri vardır ki, araç kiraladığınızda alım satım işlemleri, fenni muayene, taşıt vergisi bakım gibi bazı işlerle uğraşmanız gerekmez. Kiralık otomobil temininde yaptığınız ödemeler bankalardaki limitlerinizi düşürmez ancak otomobil satın alma metodu tercih ettiğiniz zaman, aracın ödemesi için kredi kullanmanızın bankalardaki kredi limitinizin azalmasına hesaplamak gerekir. Araç kiralama sektöründe Eryaman kiralık otomobil denildiğinde en iyi hizmeti veren şirketlerden birisi olmanın haklı gururunu yaşayan Eryaman HK Rent a Car ekonomik otomobil seçenekleriyle hizmet vermeyi sürdürüyor.

Araç kiralama şirketi kullanma durumu sabit bir ödeme planı sunduğu için aylık toplam masrafınızı bilerek hesap yapmanıza ve en uygun şekilde otomobil ihtiyacınızı karşılamanıza olanak sağlar. Kiralık oto sektöründe edindiği tecrübe ve uzmanlık ile araç kiralayan müşterilerine Eryaman Göksu Park bölgesindeki merkez ofisinde kısa ve uzun dönem otomobil kiralama hizmetleri sağlamayı sürdüren HK Eryaman Rent a Car şirketimizin cazip fiyatlı araç kiralama fırsatlarından yararlanmak için bizimle iletişim kurmalısınız. Zamanın verdiği deneyim ve birikimle, Eryamanda güvenilir oto kiralama hizmeti veren HK Rent a Car firmamız, binek ve geniş aile seçenekleri, prensipli çalışma ilkeleri, her zaman tam bakımlı araçlarıyla sektörün en sık tercih edilen kuruluşları arasında takdirleri toplamaya devam ediyor.

Banka kredileri otomobil sahibi olmak isteyenleri mali yük olarak rahatlatsa da, son dönemlerde hayli yaygın olarak tercih edilen uzun süreli araç kiralama, otomobil gereksinimini karşılama anlamında sağladığı genel avantajlar sebebiyle ciddi bir alternatif olarak görülmektedir. Kiralık oto kullanma yöntemi seçildiğinde, rent a car firması tarafından kesilen döneme ait kiralama faturasındaki KDV devam eden ilk ay ödenecek KDV den düşülebilir ve aylık kira bedeli faturalarının hepsi, 3 ayın bilançosunda gider kaydedilebilir. Sahibi olduğunuz arabayı rahatlıkla farklı bir modelle değiştiremezsiniz ancak rent a car şirketinden kiraladığınız bir aracı her zaman değiştirme seçeneğine sahipsiniz.

Araç kiralama yönteminde sonraki dönem kiralama ücretlerinin giderleriniz kısmındaki borçlarınız altında gözükmüyor olması, borçlanma limitinizin olumsuz açıdan etkilenmesine sebebiyet vermediği için bir fayda olarak zikredilebilir. Özel bir otomobil satın alma planları yaparken her ay yapacağınız kredi ödemesine ek olarak otomobil kasko poliçeleri için ek ve devamlı bir maddi kaynak ayırmanız da fazladan bir mali yük arz ediyor.

Zorunlu sigorta dahil bütün sigorta masrafları hizmet aldığınız kiralama firması tarafından üstlenilir ve ayrıca kiraladığınız araçla bir kazaya karıştığınızda otomobiliniz tamir edilinceye kadar eşit şartlarda yeni bir arabayla kolayca değiştirilir. Otomobil satın almak amortisman gösterme nedeniyle ek bir değer katıyor gibi dursa da KDV karşılığı bir ödeme kalemi olarak bilançoya yansır zîra otomobil satın alımlarında ödenen KDV miktarı indirim gibi değerlendirilemez ve yalnızca maliyet veya gider gösterilebilir.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.