RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63

En Avantajlı Araç Kiralama Hizmeti

En Avantajlı Araç Kiralama Hizmeti

En avantajlı şekilde araç kiralama hizmetini bizlerden alabilirsiniz. Yeni bir araba satın almak istiyorsanız aylık ödeyeceğiniz taksit miktarına ek olarak otomobile kasko ve sigorta yaptırmak için fazladan ve devamlı parasal kaynak ayırmayı da göze almalısınız. Oto kiralamalarda yapacağınız ödemeler bankalardaki limitlerinizi düşürmez oysa araç satın almayı seçtiğiniz takdirde, aracın ödemesi için kredi çekme durumunuzun bankalardaki kredibilitenizin azalmasına neden olabilir. Bankalar taksitle araba satın almak isteyenleri finansman olarak rahatlatsa da, son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanan uzun süreli oto kiralama, araç gereksinimini karşılama konusunda sağladığı avantajlar sebebiyle bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Oto kiralama seçeneğinde sonraki dönem kiralama bedellerinin gider tablonuzdaki borçlarınız altında gözükmemesi, borçlanma limitinizin olumsuz etkilenmesine sebep olmadığından dolayı bir yarar olarak sayılabilir.

Kısa ve uzun dönem için Eryaman araba kiralama denildiğinde en geniş araç filosuna sahip firmalardan birisi olarak ün yapan HK Eryaman Rent a Car bütçenize uygun otomobil seçenekleriyle hizmet sunmaya devam ediyor. İhtiyaç durumunda araç kiralama opsiyonu, belirli bir ödeme planı sunduğu için bütün masraflarınızı kolayca hesaplamanıza ve oldukça uygun fiyatlarla oto ihtiyacınızı karşılamanıza olanak tanır. Oto kiralama sektöründe elde ettiği tecrübe ile siz değerli müşterilerine Eryaman Göksu Park bölgesindeki ofisinde uzun ve kısa dönem araç kiralama hizmetleri vermeyi sürdüren HK Rent a Car firmamızın uygun fiyatlı araç kiralama fırsatlarından faydalanmak için hemen arayın.

Yılların verdiği uzmanlıkla, Eryamanda otomobil kiralama hizmeti veren HK Rent a Car, geniş otomobil seçenekleri, ilkeli çalışma prensipleri, bakımları aksatılmayan yüksek model araçlarıyla rent a car sektörünün ilk akla gelen kuruluşları arasında dikkatleri üzerinde topluyor. Kiralık arabanın tüm tamir giderleri rent a car şirketi tarafından karşılanır bu sebeple kiraladığınız araba ne arıza çıkarırsa çıkarsın bakım ve tamir masraflarını karşılamak zorunda kalmazsınız. Kasko dahil tüm poliçe giderleri hizmet veren kiralama firmasına aittir ve üstelik kiralık otomobil ile bir kaza yaptığınız takdirde aracınız tamirde kaldığı müddetçe aynı standartlarda yeni bir arabayla anında değiştirilir.

Araç satın alma değer kaybı gösterebilme açısından hesaplandığında artı bir değer sağlıyor gibi dursa da KDV karşılığı bir gider kalemi olarak gündeme gelir çünkü araç satın alırken ödediğiniz KDV tutarı indirim olarak değerlendirilemez ancak yalnızca maliyet olarak kaydedilebilir. Kiralık otomobil kullanma yöntemi tercih edilmesi halinde, kiralama firması tarafından kesilen aylık kiralama faturasındaki KDV değeri, müteakip ay ödenecek KDV den düşülebilir ve aylık kira bedeli faturalarının hepsi, 3 aya ait bilançosunda gider kalemi kaydedilebilir. Otomobil satın almaya kıyasla vakit kazanımı bakımından aracı kiralık olarak kullanmanın avantajları vardır ki, araç kiraladığınızda alım satımla ilgili işler, muayene, taşıt vergisi bakım onarım gibi pek çok işle uğraşmanız gerekmez. Sahibi olarak kullandığınız aracı her gerekli gördüğünüzde farklı bir modelle değiştiremezsiniz ama kiralık arabayı her istediğinizde değiştirme seçeneğine sahipsiniz.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.