RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63
140 TLaylıkta %15 indirimle165 TL
MARKA MODEL
RENEALULT SPORT TOURER
KASA TİPİ
STATİON
YAKIT TİPİ
DİZEL
ARAÇ YAŞI
2017
VİTES TİPİ
MANUEL
RENK
BEYAZ

Eryaman HK Rent a CAR Kiralık Reneault Clio Sport Tourer

Firamamız station modellerde en iyi yakıt tasarrufu sağlayan Reneault Clio Sport Tourer modeliyle hizmetinizde. Otomobil almaya karar verdiğiniz zaman peşin olarak yapacağınız ödemeyle birlikte otomobil kasko ve sigorta poliçeleri için ekstra ve devamlı bir finansal kaynak ayırmak mecburiyetinde olduğunuzu da unutmamalısınız. Trafik sigortası dahil tüm sigorta ödemeleri anlaştığınız araç kiralama firmasınca yapılır ve buna ilaveten kiraladığınız otoyla herhangi bir kaza yapacak olursanız otomobiliniz tamirde kaldığı sürece aynı özelliklerde ikame bir otomobille anında değiştirilir. Uzun süreli banka kredileri araba satın almayı planlayanları mali yük olarak cezb etse de, son dönemlerde epeyce yaygın olarak kullanılan oto kiralama, otomobil ihtiyacını karşılama konusunda sağladığı pek çok avantaj nedeniyle iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otomobil kiralamak, düzenli bir ödeme planı sunduğu için aylık toplam masrafınızı rahatlıkla hesaplayabilmenize ve oldukça ekonomik şekilde araba kiralamanıza olanak sağlar. Otomobil kiralama şeklinde kullanıldığında gelecek dönem kira giderlerinin bilançonuzdaki mali borçlarınız altında görünmemesi, borçlanma limitinizin negatif açıdan etkilenmesine yol açmadığı için bir fayda olarak sayılabilir. Uzun ve kısa dönem için Eryaman araç kiralama denildiğinde en çok bilinen kuruluşlardan birisi olarak anılan Eryaman HK Rent a Car ekonomik araç filosuyla hizmet sunmayı sürdürüyor.

Reneault Clio Sport Tourer ihtiyacınızda bizleri arayabilirsiniz. Satışını aldığınız arabayı kolayca farklı bir modelle değiştiremezsiniz oysa kiralama şeklinde kullandığınız otomobili dilediğiniz zaman değiştirme seçeneğine sahipsiniz. Kiralamış olduğunuz aracın bütün bakım ve arıza masrafları oto kiralama firması tarafından üstlenilir bu sayede kiraladığınız oto ne sorun yaşatırsa yaşatsın arıza ve bakım maliyetlerini siz finanse etmezsiniz. Yılların getirdiği kurumsal profesyonellikle, Eryamanda Reneault Clio Sport Tourer kiralama hizmetlerine devam eden HK Rent a Car firmamız, binek ve geniş aile seçenekleri, etik değerlere bağlılığı, tam bakımlı yüksek model araçlarıyla sektörün lider bir kuruluşu olarak varlığını sürdürüyor.

Araba satın almaya kıyasla vakit kazanımı yönünden kiralık araç kullanmanın artı yönleri vardır ki, otomobili kiraladığınızda alım satım işlemleri, araç muayenesi, vergilerinin takibi bakım onarım gibi operasyonel işlerle uğraşmak durumunda olmazsınız. Kiralık oto kullanımlarınızda verdiğiniz paralar bankalardaki limitlerinizi düşürmez oysaki otomobil satın alma metodu seçtiğinizde, aracın ödemeleri için kredi çekme durumunuzun bankalardaki kredi limitinizin düşmesine hesaba katmak gerekir. Kiralık otomobil kullanma metodu seçildiğinde, rent a car firması tarafından düzenlenen döneme ait kiralama faturasındaki KDV miktarı, takip eden ilk ay ödenecek katma değer vergisinden düşülebilir ve aylık kira bedeli faturalarının hepsi, 3 aylık bilanço döneminde gider kalemi gösterilebilir.

Sektörde elde ettiği deneyim ve uzmanlıkla müşterilerine Eryamanda kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetleri veren Eryaman HK Rent a Car firmamızın uygun fiyatlı oto kiralama fırsatlarını kaçırmamak için hemen aramalısınız. Araba satın alma amortisman düşümü açısından bakıldığında artı bir değer katsa da katma değer vergisi fazladan bir ödeme kalemi olarak hesaba yansır zîra araç satın alımlarında ödenen KDV tutarı indirim sayılamaz ve ancak gider veya maliyet şeklinde kaydedilebilir.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.