RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63
165 TLaylıkta %18 indirimle200 TL
MARKA MODEL
PEUGEOT 508
KASA TİPİ
SEDAN
YAKIT TİPİ
DİZEL
ARAÇ YAŞI
2017
VİTES TİPİ
OTOMATİK
RENK
BEYAZ

Eryaman HK Rent a CAR Kiralık Peugeot 508

Peugeot 508 modelimizi kiralamak için çağrı merkezimizden bizlerle irtibat sağlayabilirsiniz. Özellikle Eryaman kiralık Peugeot 508 denildiğinde en prensipli firmalardan birisi olmakla bilinen HK Eryaman Rent a Car uygun fiyatlı araçlarıyla hizmet vermeyi sürdürüyor. Otomobil kiralama şirketi kullanmak sözleşme tutarı net ve sabit olduğu için giderinizin tamamını hesaplamanıza ve oldukça uygun fiyatlarla araç ihtiyacınızı karşılamanıza olanak tanır. Yeni bir araç satın almaya niyetleniyorsanız süreç boyunca yapacağınız kredi ödemelerine ek olarak arabaya ait sigorta ve kasko ödemeleri için ekstra bir ekonomik kaynak ayarlamak mecburiyetinde olduğunuzu da unutmamalısınız.

Yılların verdiği profesyonel yaklaşımla, Eryamanda Peugeot 508 kiralama hizmetleri veren HK Rent a Car firmamız, binek ve minibüs seçenekleri, ilkeli çalışma prensipleri, bakımları tam yepyeni araçlarıyla rent a car sektörünün öncü bir kuruluşu olarak biliniyor. Piyasada elde ettiği tecrübe ile siz değerli müşterilerine Eryamandaki merkezinde uzun veya kısa dönem oto kiralama hizmeti sunmaya devam eden HK Eryaman Rent a Car şirketimizin cazip fiyatlı araç kiralama imkanlarından faydalanmak için bizimle iletişim kurmalısınız. Sigorta ve kasko dahil bütün sigorta giderleri çalıştığınız rent a car firmasınca üstlenilir ve buna ek olarak kiralık olarak kullandığınız araçla bir kaza yapmanız durumunda arabanız tamir edilinceye kadar aynı özelliklerde başka bir araçla kolayca değiştirilir.

Araç satın almaya oranla vakit kazanımı yönünden aracı kiralık olarak kullanmanın avantajları vardır ki, araç kiraladığınızda alım satım işlemleri, araç muayenesi, taşıt vergisi bakım gibi bir çok işle zaman kaybetmezsiniz. Kiralamada yaptığınız ödemeler banka limitlerinizi düşürmez oysaki otomobil satın alma metodunu tercih ettiğiniz anda, otomobilin ödemesi için kredi çekmiş olmanızın bankalardaki kredi limitinin azalma göstermesine neden olabileceğini dikkate almak gerekir. Araç kiralama yöntemi tercih edildiği takdirde, rent a car firması tarafından düzenlenen faturadaki KDV müteakip ay ödenmesi gereken KDV den mahsuplaşılabilir ve aylık kiralama ücreti faturalarının hepsi, 3 aylık bilanço döneminde gider gösterilebilir.

Araç kiralama metodunda ileri tarihli kira bedellerinin gider tablonuzdaki mali borçlarınız altında bulunmaması, borçlanma kapasitenizin olumsuz açıdan etkilenmesine sebebiyet vermediğinden dolayı bir avantaj olarak sayılabilir. Uzun süreli banka kredileri araç almayı düşünenleri finansman olarak rahata kavuştursa da, son yıllarda son derece yaygın olarak işleyen araç kiralama, otomobil ihtiyacını karşılama konusunda sağladığı avantajlar düşünüldüğünde iyi bir alternatif olarak görülmektedir. Sahibi olduğunuz otomobili kolaylıkla farklı modeliyle değiştiremezsiniz ama rent a car şirketinden kiraladığınız otomobili dilediğinizde yenisiyle değiştirme şansına sahipsiniz.

Otomobili satın almak amortisman düşümü anlamında bir avantaj sağlasa da KDV miktarı ekstra bir maliyet olarak bilançoya yansır zira araç alırken ödediğiniz KDV indirim gibi değerlendirilemez ve ancak maliyet şeklinde kaydettirilebilir. Kiralamış olduğunuz arabanın her türlü tamir ve bakım ödemeleri karşı firma tarafından ödenir böylece kiraladığınız oto ne sorun çıkartırsa çıkartsın tamir ve bakım masraflarını karşılamamış olursunuz.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.