RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN - ANKARAEryaman Rent A Car & Eryaman Oto Kiralama En uygun fiyatla günlük ve uzun dönem araç kiralama
ŞEHİT OSMAN AVCI MAHALLESİ
MALAZGİRT 1071 CADDESİ
RELAX GÖKSU A BLOK NO : 71 ERYAMAN
REZERVASYON 0 533 042 17 98
İLETİŞİM 0 312 502 21 63
300 TLaylıkta %14 indirimle350 TL
MARKA MODEL
MERCEDES E220
KASA TİPİ
SEDAN
YAKIT TİPİ
DİZEL
ARAÇ YAŞI
2013
VİTES TİPİ
OTOMATİK
RENK
BEYAZ

Eryaman Hk Rent a Car Kiralık Mercedes E220

Mercedes E220 modelimizi kiralamak için iletişim numaralarımızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Otomobil kiralamalarında yaptığınız ödemeler bankalardaki limitlerinizi etkilemez oysa araba satın alma yöntemi seçtiğiniz zaman, aracın ödemeleri için kredi çekme durumunuzun bankadaki kredi limitinizin azalmasına neden olabileceğini unutmamak gerekir. Araç almakla alakalı bütçe hesaplarken önden yapacağınız ödemenin yanında otomobil kasko ve sigorta poliçeleri için ekstra bir kaynak ayarlamanız da gerekiyor. Yılların verdiği kurumsal birikimle, Eryamanda Mercedes E220 kiralama hizmetlerini devam ettiren HK Rent a Car firmamız, orta sınıf ve lüks araç seçenekleri, güler yüzlü çalışma ilkeleri, bakımları aksatılmayan yüksek model araçlarıyla sektörün öncü kuruluşları arasında biliniyor. Araç kiralama yöntemi tercih edilmesi halinde, kiralama yapan şirket tarafından kesilen faturadaki KDV miktarı, bir sonraki ay ödenecek katma değer vergisinden mahsup edilebilir ve aylık kiralama ücreti faturalarının tümü, 3 aylık bilanço döneminde gider kalemi gösterilebilir.

Aracı satın almak değer kaybı gösterebilme bakımından artı bir değer sağlasa da KDV fazladan bir ekonomik yük olarak hesaba yansır çünkü araba satın alırken ödeyeceğiniz KDV karşılığı indirim gibi değerlendirilemez ancak sadece gider kaydettirilebilir. Aracın satın alınmasına oranla zaman kazanma bakımından kiralık araç kullanmanın avantajları vardır ki, arabayı kiraladığınızda alım satım işleri, fenni muayene, vergi ödemeleri periyodik bakım gibi pek çok işle uğraşmazsınız. Sigorta ve kasko dahil bütün poliçe masrafları hizmet veren oto kiralama firması tarafından yapılır ve ayrıca kiralık araç ile herhangi bir kaza yapacak olursanız arabanız tamirde kaldığı müddetçe aynı standartlarda ikame bir otomobille anında değiştirilir.

Oto kiralama sahasında elde ettiği deneyim ile araç kiralayan müşterilerine Eryaman bölgesinde her modelde araç kiralama hizmetleri sunan Eryaman HK Rent a Car firmamızın makul fiyatlı araç kiralama imkanlarından yararlanmak için bizlere ulaşmalısınız. Filo araç kiralamada Eryaman rent a car denildiğinde lider şirketlerden birisi olmakla tanınan Eryaman HK Rent a Car bütçenize uygun Mercedes E220 seçenekleriyle hizmet sunmayı sürdürüyor. Otomobili kiralık olarak kullanma opsiyonu düzenli ve sabit bir ödeme planı sunduğu için aylık masrafınızı kolayca hesaplamanıza ve oldukça tasarruflu şekilde oto ihtiyacınızı karşılamanıza imkan tanır.

Araç kiralama metodunda gelecek tarihli kira ödemelerinin bilançonuzun gider kısmındaki borçlarınız altında bulunmuyor olması, toplam borçlanma limitinizin olumsuz açıdan etkilenmesine sebebiyet vermediğinden dolayı avantajlı bir durum olarak sayılabilir. Kredili ödemeli araç satın almayı planlayanları mali yük olarak cezb etse de, son dönemlerde oldukça yaygın olarak işleyen araç kiralama, otomobil gereksinimini karşılama noktasında sağladığı genel avantajlar düşünüldüğünde iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kiralama yöntemiyle kullandığınız otomobilin bütün bakım ve arıza giderleri kiralama firması tarafından karşılanır bu sayede otomobil ne arıza açarsa açsın bakım ve arıza masraflarını karşılamak zorunda olmazsınız. Kendinize ait olarak kullandığınız arabayı rahatça üst modeliyle yenileyemezsiniz buna mukabil rent a car firmasından kiraladığınız bir otomobili her istediğinizde değiştirme opsiyonuna sahipsiniz.

ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Günlük ve uzun dönem oto kiralama hizmetimizde en uygun fiyat garantisi ile araç kiralaması yapabilirsiniz.
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
ERYAMAN ARAÇ KİRALAMA
HK Oto Kiralama ile Eryaman da araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük ve uzun dönem araç kiralama.
ERYAMAN RENT A CAR
ERYAMAN RENT A CAR
Aylık araç kiralaması yapacağınız araçlarımızda %30 a varan özel indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.